אפרים בן שוחט, יועץ ארגוני (לימודים בבר אילן) תושב השומרון ואב לשישה ילדים מתוקים.

בעשור האחרון הקים וניהל חברה למסחר בחומרי בניין וכן עסק בתחום המסגרות והבניה קלה שעבד בפריסה ארצית. הקים, ניהל ומנהל מספר עמותות, בתחום שיקום משפחות (שהפך לאחרונה למיזם ארצי), הטיפול הנפשי ועוד. במסגרת הפעילות העסקית והחברתית הוביל בע"ה תהליכי שיקום של עסקים ומשפחות עד להבראה וכן היה שותף והוביל עשרות תהליכים ומשברים עסקיים וחברתיים בצורה מוצלחת.

הרבה מהידע והניסיון הניהולי שצבר הגיע מהשטח. מאין ספור מצבים מורכבים, מעצות ותובנות שקיבל מקולגות, בעלי מקצוע, ומנטורים (ברמה ארצית) איתם עובד ומתייעץ במשך השנים.

הידע והנסיון אותם צבר הוצקו לתוך חברת "יעדים - ייעוץ ויישום" אותה הקים בהדרגה בשנים האחרונות. לחברה גויסו חברים לצוות וקולגות מקצועיים ומסורים, כאשר כל אחד מתמחה בתחום אחר.

התפיסה בחברת 'יעדים' היא שכדי לנהל עסק צריך להיות עם ידע נרחב בשני תחומים שונים. האחד; התחום המקצועי של העסק – למשל מוסכניק טוב חייב להכיר את רזי עולם הרכב, ועורך דין חייב לשלוט בספר החוקים. השני; תחום הניהול. ניהול, מסתבר, הוא מקצוע בפני עצמו. בעלי עסקים רבים מתקשים בתחום הזה כי מעולם לא קיבלו בו הכשרה מקצועית, אלא 'התגלגלו' לתוכו במשך השנים. הדבר נכון גם למנהלי עמותות שליבם רחב מאוד, אך כמו בעלי העסקים, פעמים רבות חסרים את הידע הבסיסי בניהול נכון.

בחברת 'יעדים' אנו עוסקים בבניית כלי ניהול לעסקים וארגונים. בנינו מגוון רחב של מוצרים בנושאים שונים הקשורים בניהול, ואנו עובדים יחד עם הלקוח – המנהל, על הטמעת כלים אלו בעסק או בארגון (על כל המוצרים אפשר לקרוא כאן), תוך התאמת הדברים לאופי הייחודי של כל מנהל וארגון.

במהלך ההטמעה אנו שמים דגש רב על יישום הדברים ובחינה של ההצלחה שלהם בשטח, בכדי שהלקוח יצא בסיום העבודה עם מוצר מוגמר שיישאר אצלו לשנים הבאות.

בנוסף, אנו עוסקים בליווי עסקים וארגונים במצבי משבר או צמיחה. במצבים אלו, בדרך כלל, עזרה מקצועית תסייע משמעותית לבעל העסק/המנהל למזער נזקים במשבר חלילה או למקסם רווחים בתהליך צמיחה ולהגיע ליעד מהר יותר.

בכל מהלך עבודתינו אנו שמים דגש על המחויבות לערכי היהדות, וכחלק מכך על אמון מלא מול הלקוחות, תוך הבנה כי מאחורי כל עסק וארגון יש מרקם אנושי מרהיב ועדין אותו צריך לשמר ואף להעצים.

אם אתה בעל עסק או מנהל ארגון, אני מזמין אותך ליצור איתנו קשר ולשמוע כיצד נוכל לצעוד ביחד אל יעדים רחוקים.


אודותינו